اعدام – آویزان ایران بازار ماشین آمریکا

اعدام – آویزان: ایران بازار ماشین آمریکا تحریم ها فرانسوی لغو تحریم بازار کار خودروسازان خودروسازان داخلی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تکلیف پخش مسابقه های جام‌جهانی در سینماها مشخص شد

سخنگوی شورای عالی اکران از تصمیم‌گیری جهت پخش مسابقه های جام جهانی فوتبال و جزئیاتی از آیین‌نامه کمیته انضباطی خبر داد.

تکلیف پخش مسابقه های جام‌جهانی در سینماها مشخص شد

تکلیف پخش مسابقه های جام جهانی در سینماها مشخص شد

عبارات مهم : فوتبال

سخنگوی شورای عالی اکران از تصمیم گیری جهت پخش مسابقه های جام جهانی فوتبال و جزئیاتی از آیین نامه کمیته انضباطی خبر داد.

علی سرتیپی در گفت وگویی با ایسنا، راجع به جلسه 22 خردادماه شورای عالی اکران بیان کرد: در این جلسه دو مسئله مورد بحث قرار داده شد که یکی مربوط به آیین نامه کمیته انضباطی و مواردی همچون تخلفات، نحوه کار و نحوه اجرا بود که بخشی از آن نیمه تمام باقی ماند و قرار بر این شد که در جلسه بعد تکمیل شود.

تکلیف پخش مسابقه های جام‌جهانی در سینماها مشخص شد

او افزود: مسئله بعدی هم به پخش مسابقه های فوتبال در سینماها مربوط می شد که مقرر شد شش مسابقه از بازی های جام جهانی در سینماها با هماهنگی های مورد نیاز پخش شود که از این میان سه بازی به مسابقه های ایران، دو مسابقه به نیمه نهایی و یکی هم مسابقه فینال مربوط می شود.

وی ادامه داد: به این ترتیب سینماهای پایتخت کشور عزیزمان ایران و شهرستان ها (با هماهنگی ادارات کل شهرستان ها) می توانند با توجه به تعداد سالن های خود سانس هایی را جهت پخش فوتبال در نظر بگیرند و قیمت بلیت ها هم بین 15 تا 20 هزار تومان خواهد بود. البته ممکن است بعضی سالن ها با توجه به شرایط خاصی که به لحاظ VIP دارند قیمت بیشتری را از 20 هزار تومان در نظر بگیرند که این هم با هماهنگی می تواند اتفاق بیفتد.

سخنگوی شورای عالی اکران از تصمیم‌گیری جهت پخش مسابقه های جام جهانی فوتبال و جزئیاتی از آیین‌نامه کمیته انضباطی خبر داد.

سرتیپی در پاسخ به اینکه سینماهایی که تعداد بیشتری از یک سالن دارند چگونه مسابقه های را پخش خواهند کرد، گفت: سینماهای تک سالنه ای که سرگروه هستند امکان پخش فوتبال را ندارند و فقط آن هایی که سرگروه نیستند می توانند مسابقه های را پخش کنند. همچنین از میان سینماهایی که سه سالن دارند فقط یک سالن، پردیس هایی که پنج سالن دارند فقط دو سالن و پردیس هایی که بیش از پنج سالن دارند چهار سالن آن ها مجاز به پخش مسابقه های هستند.

او راجع به حق صاحبان فیلم ها از سانس های اکران فیلمشان که به مسابقه های فوتبال تخصیص داده شده است داده می شود هم گفت: در این باره هم صحبت شد و توافقی جهت پرداخت مبلغی به صاحبان فیلم ها صورت خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا، در خبر انتشار یافته از سوی روابط عمومی شرکت سینمایی در این باره به گزینش سید ضیاء هاشمی به عنوان رییس کمیته انضباطی اشاره و آمده است: «در جلسه اول شورایعالی اکران که هفته گذشته برگزار شد سیدضیاء هاشمی به عنوان دبیر کمیته انضباطی مشخص و به مدیر شرکت سینمایی جهت صدور حکم طبق آیین نامه کارگروه اکران اعلام شد.»

تکلیف پخش مسابقه های جام‌جهانی در سینماها مشخص شد

این در حالی است که از روز گذشته حاشیه هایی مبنی براینکه این حکم فقط به گزینش ریس شرکت سینمایی بوده و رییس شورای عالی اکران (ابراهیم داروغه زاده) اطلاعی در این باره نداشته هست، منتشر شد که سرتیپی در این باره به گفتن این جمله اکتفا کرد که در هر صورت در جلسه امروز شورا، بحثی بر سر این ماجرا نشد.

ابراهیم داروغه زاده ریاست شورایعالی اکران نمایش فیلم را عهده دار است و منوچهر محمدی، محمدقاصد اشرفی، منوچهر شاهسواری، علی سرتیپی، محسن امیریوسفی و مصطفی کیایی دیگر اعضای این شورا هستند و محمدرضا فرجی به عنوان دبیر در جلسات حضور دارد.

سخنگوی شورای عالی اکران از تصمیم‌گیری جهت پخش مسابقه های جام جهانی فوتبال و جزئیاتی از آیین‌نامه کمیته انضباطی خبر داد.

واژه های کلیدی: فوتبال | مسابقه | هماهنگی | اکران فیلم | کمیته انضباطی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog